Blog > Komentarze do wpisu
Bruno ****1/2
Ten film nie mógł nie odnieść sukcesu. Zrealizowany niedużym kosztem, ale znacznie większym nakładem rozreklamowany, m.in, za pośrednictwem youtube obraz "Bruno" jest chyba znany każdemu. Co nie oznacza, że każdy go widział.
Bruno to kolejne wcielenie Sachy Baron Cohena, gościa od "Borata".
Tym razem gra on austriackiego prezentera telewizyjnego, specjalisty od mody, spragnionego życiowego sukcesu w telewizji. W wyniku skandalu decyduje się w podróż po kilku krajach, w każdym dokonując kolejnych afer. Poszczególne sceny to prowokacje, częściowo reżyserowane, jednak niektóre z nich jak np. scena z Paulą Abdul to autentyki. Obraz szokuje, ale jednocześnie bawi.
Bruno dla mnie jest fenomenem. Od kilku lat nie było aktora, który potrafiłby wydobyć z prowokacji tak wiele świetnych scen. I pewnie właśnie tkwi w tym jego siła.
Bardzo dobry film. Na sali w której byłem, finałowa piosenka została okraszona brawami widzów. To najlepsza ocena tej projekcji.
wtorek, 14 lipca 2009, zaginiony22

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: horto, 89.108.250.*
2009/07/14 14:51:33
Bardzo dobra komedia. Na prawdę zabawna w swojej obleśności. Były takie żarty, z których nie chciałam się śmiać, ale nie mogłam się powstrzymać. Jak reszta sali z resztą.
-
marsel.webbo
2009/07/22 11:03:09
Na pewno ją zobaczę. Koleś jest fenomenem, który w zgrabny sposób żongluje możliwościami, jakie dają obecne media. Z jednej strony bawi się pseudoreportażem. Z drugiej demaskuje brutalnie. No i bawi. W taki sposób, który ja lubię.

Swoją drogą polecam ci:
www.filmweb.pl/f487211/Kac+Vegas,2009

Świetne zdjęcia, dobra muza i całkiem niezła komedia, na której się wczoraj dobrze bawiłem (początek najlepszy ;)